Teachable jest świetnym narzędziem, które pomoże Ci przygotować, opublikować i – co najważniejsze – sprzedawać Twoje szkolenia. To gotowa platforma zrobiona w taki sposób, aby można było publikować wszelkiego rodzaju szkolenia. Tak więc sprawdzi się zarówno w przypadku szkoleń darmowych, jak i płatnych, z materiałami w postaci plików pdf, jak i filmami video. W Teachable każdy znajdzie coś dla siebie i – moim zdaniem – jest to jedno z narzędzi, o których powinniśmy pomyśleć na początku kariery trenera online.

Co takiego wyjątkowego jest w Teachable?

Przede wszystkim jest to kompletne oprogramowanie. Nie musimy posiadać praktycznie żadnej wiedzy technicznej, nie musimy martwić się o hosting video, transfer, sklep, katalog, płatności, czy inne rzeczy. Teachable wszystko to daje nam gotowe do użycia. Do tego za darmo. Oczywiście możemy skorzystać z jednego z płatnych planów taryfowych i na pewnym etapie rozwoju na pewno z tej opcji skorzystamy, jednak początkującego trenera nie przytłoczą żadne opłaty abonamentowe.

Główne funkcje:

  • Możemy publikować nielimitowaną ilość kursów i może z nich korzystać nielimitowana ilość studentów
  • Dysponujemy zaawansowanym edytorem szkoleń, który pozwala na daleko idącą personalizację
  • Możemy tworzyć różnego rodzaju szkolenia, w tym także quizy
  • Miejsce wykorzystywane przez materiały szkoleniowe nie jest limitowane
  • Zintegrowane i gotowe do użycia bramki płatności pozwolą na sprzedaż kursów natychmiast po ich opublikowaniu bez podpisywania dodatkowych umów z operatorami płatności

Wady

Na razie znalazłem tylko jedną – obsługa systemu odbywa się w j. angielskim, co dla niektórych osób może być lekkim utrudnieniem.

Strona www: teachable.com